اسوه های هدایت

 

 

مشاوره و ازدواج

می‌گویند تفاوت مالی تفاوت فرهنگی می‌آورد

اختلاف طبقاتی در ازدواج

سلام
من دخترم و ۲۴ سالم است. یک ساله با آقا پسری اشنا شدم که از من یکسال بزرگتر است. من فکر نمی‌کنم دختر و پسری وجود داشته باشد که از لحاظ اخلاقی، اعتقادی، تحصیلات و ظاهر تا این حد به هم شبیه باشند. ما در مدت رابطه مان در این یک سال هیچ مشکلی نداشتیم و دو طرف هم شدیدا به هم علاقه داریم. اخلاق این آقا فوق العاده و بی نظیر است.

ادامه مطلب...
 
مشاوره ازدواج

انتخاب همسر

انتخاب همسر

يكي از مسائلي كه در دين مبين اسلام از اهميت بيشتري برخوردار است، مسئله انتخاب همسر است كه به آن تاكيد فراواني شده است، كه نبايد از اين مسئله به آساني گذشت، بلكه تامل و تحقيق فراواني را مي‌طلبد.
 درانتخاب همسر باید

ادامه مطلب...
 
مشاوره و ازدواج

عجله در انتخاب

شرايط انتخاب همسر

يكي از مسائلي كه حائز اهميت است، اين است كه نبايد در انتخاب همسر عجله كرد، بلكه بايد اين انتخاب با دقت و مشورت و شناخت لازم صورت بگيرد.چون كه با اين ازدواج تا آخر عمرشان باهم زندگي مي‌كنند، در سختي و شادي با هم هستند. پس در انتخاب بايد دقت لازم را به خرج بدهند.

ادامه مطلب...
 
مشاوره و ازدواج

هر کی به دلم میشینه تو زرد از آب در میاد

توزرد دورو

سلام

من یک دختر ۲۵ ساله هستم که تا یکی دو ماه دیگر پایان نامه ارشدم را دفاع می‌کنم. می‌شود گفت چهره دل نشینی دارم؛ خانواده‌ام خیلی خوب و دلسوز هستند و از نظر مالی هم مشکلی نداشتم. آدمهای زیادی سعی کردند تا با من در ارتباط باشند؛ من هم همه را پیش خانوادم مطرح کردم و با بعضیاشان که به نظر منطقی می‌آمد آشنایی مختصری داشتم؛ اما به محض اینکه متوجه می‌شدم این شخص کسی نیست که من می‌خواهم، ارتباطم را قطع می‌کردم. تنها چیزی که در این مدت به آن رسیدم این است که:

ادامه مطلب...
 
مشاوره ازدواج

تناسب اعتقادی و سیاسی در ازدواج

تناسب اعتقادی و سیاسی در ازدواج

با عرض سلام و احترام. من دختری ۲۵ ساله هستم و حدود ۱/۵ سال هست که با آقا پسری در دانشگاه آشنا شدم و بعد از ۸ ماه شناخت، ایشان از من خواستگاری کردند و من هم با توجه به شناختی که در این مدت داشتم و پسر خوب و با اخلاقی بودند، قبول کردم؛ منتها ایشان گفتند چون دانشجو هستند و شرایط اقتصادیشان اوکی نیست، کمی صبر کنیم تا کاری پیدا کنند و وضعیتشان بهتر شود.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 7
 

قرآن آنلاين

آمار بازديدکنندگان

mod_vvisit_counterامروز206
mod_vvisit_counterاین ماه4226
mod_vvisit_counterکل بازدیدها464185